Про компанію

Виробнича компанія " ДЕЛЬФІН", ТОВ  спеціалізується на випуску сільськогосподарської техніки, а зокрема - жниварки, косарки, пристосування для прибирання соняшнику і рапсу,  а також запасні частини до них.
  
Компанія займається виготовленням нестандартного устаткування і металоконструкцій по кресленнях замовника. усі види робіт з металоконструкціями - різання, рубка, гнучка, вальцювання, штампування, пробивка, зварювання, загартування металу і профілю, нарізка зубів зірочок і шестерень.

Підприємство має велику технічну базу: заготівельна ділянка, слюсарна ділянка, механічний цех, ковальсько-пресовий цех, зварювально-складальна ділянка.
            
OOO "Дельфін" також  має свій ливарний цех який спеціалізується на випуску відливань з чавуну, сталі і кольорових металів, маса відливань до 100 кг, потужність 300 тонни/рік. Компанія також робить послуги з відливання чорного металу в піщано-глинисті форми, відливанню цветметалла під тиском і їх подальшій механічній обробці
 
 

Види діяльності

Виробнича компанія "Дельфін" займається виготовленням устаткування і запасних частин для підприємств сільськогосподарського комплексу. У перелік продукції входять жниварки валки причіпні типу ЖЗН, ЖВН, ЖВП, ЖРБ і їх модифікації,а також пристосування для прибирання зернобобових культур, рапсу, соняшнику, сорго, рису. "ДЕЛЬФІН" пропонує також до реалізації сільськогосподарську техніку і запчастини до ней:- Жниварки; ЖВН-6Д, ЖВН-6Д01, ЖВП- 4.9 ;5.2;6.4, ЖЗБ- 4.2 і інші модифікації, - Рапсові столи ПР і пристосуванні для прибирання соняшнику ПС на комбайни(Нива, Єнісей, Доны усіх мод. Джон-дир,Мега, Кейс, Нью Холанд) і т.д.- Запасні частини в широкому асортименті до переліченої вище техніки( варіатори, редуктори, ножі, пальци) і так далі. На цьому етапі являємося дистрибьютерами Австрійської компанії по постачанню запчастин в Україну на усі імпортні комбайни. Виконуємо замовлення на виготовлення не стандартного устаткування і метав локонструкций по кресленнях замовника. Виготовляємо відливання з сірого чавуну, сталі а також кольорових металів з подальшою обробкою. Ми з перспективою дивимося в майбутнє і хочемо звернути Вашу увагу на те, що при об'ємних замовленнях ціни дійсно знижуються.

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Производственная компания ООО "ДЕЛЬфИН"
(основний офіс)

Україна, Київська, , Глуховский р-н с. Полошки, будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create